Flażoleciści w katedrze

Po raz 20-ty flażoleciści z naszej szkoły wzięli udział w wydarzeniu, jakie miało miejsce w katedrze poznańskiej dnia 14 stycznia 2023 r.

Tradycją już się stało, że w drugą sobotę stycznia flażoleciści z wielu szkół i przedszkoli w Polsce spotykają się w katedrze. Grają kolędy w trakcie krótkiego nabożeństwa.

W tym roku odbyło się XXVII spotkanie, pod przewodnictwem arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.

Grupa z SP1 liczyła 19 osób, a w jej skład wchodzili uczniowie z kl. 2a, 5b, i 8a:

Marciniak Amelia, Frąckowiak Martyna, Kaczmarek Agata, Nikielski Radosław, Jandy Dawid, Borowiak Maja, Grzegorzewska Aleksandra, Witkowska Marta, Ratajczak Marta, Ratajczak Weronika, Nowak Nina, Urbański Igor, Musiał Karolina, Przewoźna Hanna, Odwrot Julia, Andrys Aurelia, Frąckowiak Dominik, Krupecki Bartosz, Kalinowska Natalia.

Jeżeli chcesz obejrzeć filmik z muzykowania w katedrze, to kliknij w link nad galerią zdjęć.