- Odwiedziny: 1212068
- Do końca roku: 226 dni
- Do wakacji: 33 dni
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach
-
Statystyki
Wyniki konkursów
WYNIKI KONKURSU NA ,,NAJCIEKAWSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ”
KLASY 4-6
1 miejsce ROKSANA KNIOCH 5a
2 miejsce WERONIKA PAKULSKA 5c
3 miejsce MARTA DYZERT 4e
WYRÓŻNIENIA:
KAROLINA PIĘCZKA5d
JAGODA FRICZ 5d
ADAM KURCZEWSKI 5e
WERONIKA PRZYBYLSKA 6d
PAWEŁ HATKA 5a
JAKUB PIETRZAK 5a
JAGODA WITKOWSKA 6d
PAWEŁ NOWAKOWSKI 6b
KATARZYNA KUBACKA 4a
SANDRA STARZONEK 5a
ZUZANNA HAZAK 4d
MARTYNA KĘSA 5d
NATALIA PIETRZAK 4a
KAROLINA WIŚNIEWSKA 4c
SŁAWEK ŁUCZEK 4d
NATASZA NOWAK 5a
KATEGORIA KLASY 0-3
1 miejsce KRZYSZTOF BŁASZYK3d
2 miejsce MAURYCY SZMYT3b
3 miejsce MAJA BOCH 1e
WYRÓŻNIENIA
JULIA RZANIAK 3d
MIKOŁAJ PERZ 3a
JAKUB SZMYT 1c
MIAKOŁAJ ANDZRZEJEWSKI 1e
MARIA BIAŁEK2c
ALICJA SZYMANIAK 2b
JOANNA WAŚKO 3b
BARTOSZ KĘSY 3c
XAVIER KNIOCH 1d
ERYK TECŁAW 2e
ZUZANNA CICHA 2a
PATRYCJA OBREMPOLSKA 2a
WYNIKI KONKURSU NA ,,NAJŁADNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ”
KLASY4-6
1 miejsce ZBIGNIEW SZKUŁA 6a
2 miejsce JULIA LECHMAN 5c
3 miejsce ROKSANA KNIOCH 5a
WYRÓŻNIENIA
MACIEJ WIŚNIEWSKI 5a
WERONIKA JARMOLUK 4b
MICHAŁ WAŚKO 5b
MATEUSZ KŁĘBEK 5e
JULIA LINKA 6d
IZABELLA SZUKAŁA 4e
MICHAŁ ZARZYŃSKI 5c
WIKTORIA WYKROTA 5e
KLASY 0-3
1 miejsce JOANNA WAŚKO 3b
2 miejsce MAJA BOCH 1e
3 miejsce ADAM KNOP 1d, XAVIER KNIOCH 1e
WYRÓŻNIENIA
MATEUSZ HASIEC 3c
OLA GIEZEK 1e
AMELIA KRENC 1e
JAKUB JANASIAK 2d
MIKOŁAJ KWIATKOWSKI 2d
MIKOŁAJ ANDRZEJEWSKI 1e
MARIAN ZARĘBA 1d
NATALIA WÓJCIK 1d
WERONIKA ZARAŚ 1d
KONKURS NA SZOPKĘ BETLEJEMSKĄ
Uczniowie klas 4-6 uczestniczyli również w konkursie na Szopkę Betlejemską, którego organizatorem był Szamotulski Ośrodek Kultury. Do etapu szkolnego wpłynęło wiele bardzo ciekawych prac, jednak wg. Regulaminu Konkursu jury szkolne musiało wybrać 6 prac, i tak do etapu gminnego zakwalifikowano prace następujących osób:
MARCEL NOWACKI 6d
ROKSANA KNIOCH 5d
JAŚMINA DYMEK 5e
JULIA LINKA 6d
MICHAŁ WAŚKO 5b
JULIA OSTRYCHARCZYK 5c.
W konkursie gminnym 1 miejsce zajęła praca Marcela Nowackiego 6d, 2 miejsce Julia Ostrycharczyk 5c.
Laureatom i wyróżnionym we wszystkich konkursach serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.