Święta tuż, tuż …

Święta tuż, tuż … więc w naszej szkole panuje bożonarodzeniowy nastrój. W listopadzie SU ogłosił konkurs na kartkę świąteczną i ozdoby choinkowe. Wszyscy z dużym zaangażowaniem i wspaniałymi pomysłami wzięli się do pracy.

Efektem są piękne ozdoby, które zawisły już na naszej szkolnej choince oraz liczne kartki świąteczne wyeksponowane na holu głównym.

Ozdoby i kartki cieszą oczy uczniów, rodziców, pracowników oraz osób odwiedzających naszą szkołę.

Jak co roku kartki świąteczne z życzeniami trafią do osób wspierających „Jedynkę” oraz podopiecznych i przyjaciół Stowarzyszenia Charytatywnego „Pomoc” w Szamotułach. Pozostałe kartki świąteczne może nabyć za symboliczną złotówkę każdy, kto odwiedzi naszą szkołę.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują rodzicom i uczniom za pomysłowe prace i liczny udział w konkursie.