WYSTĘP DZIECI Z JEDYNKI NA RYNKU W SZAMOTUŁACH

W sobotnie popołudnie, 17 czerwca, odbyła się na Rynku w Szamotułach, zorganizowana przez SZOK impreza pt. SZAMOTULANIE DLA SZAMOTULAN.

Swoje umiejętności artystyczne prezentowali na scenie uczniowie różnych szkół oraz przedszkoli.

Naszą Jedynkę reprezentowały dzieci ze szkolnego zespołu flażoletowego oraz z zespołu wokalnego ,,Kukułeczki ". W programie artystycznym naszych muzykujących artystów znalazły się przyśpiewki ludowe naszego regionu oraz kilka piosenek i utworów współczesnych, które pięknie wybrzmiały między szamotulskimi kamienicami.

Uczniowie przygotowani zostali przez p. Ilonę Nowak oraz p. Agnieszkę Tyl.

W załączonych linkach znajdują się nagrania z występów, a w galerii zdjęcia, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia i filmy: Barbara Gumna, Liliana Pajzert, Anna Kolat, Agnieszka Tyl