Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Biegach Przełajowych

27 marca na obiektach Centrum Sportu w Szamotułach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło 8 szkół. Naszą Szkołę w 3 kategoriach wiekowych reprezentowało ponad trzydzieścioro uczniów.

Zawodnicy dali z siebie wszystko o czym mogą świadczyć uzyskane wyniki. Reprezentacja dziewcząt w kategorii wiekowej 2012 zajęła II miejsce Drużyna uczennic w kategorii wiekowej 2010-2011 zajęła I miejsce. Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej zajęli III miejsce Reprezentacja dziewcząt w kategorii wiekowej 2008-2009 zajęła III miejsce. Nagrody indywidualne: Fechner Tymon III miejsce w roczniku 2012 i młodsi Orlik Nadia I miejsce w kategorii 2010-2011. Paczkowska Pola II miejsce w tej samej kategorii wiekowej. Opiekunami zawodników byli : p. Iwona Matuszewska-Hejdasz oraz p. Bartłomiej Idkowiak. Wszystkim uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły.