SUKCES NINY NOWAK Z KLASY 2A

7 marca, w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej w Szamotułach, odbył się Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych pt. ,,Nasz świat nie tylko w telefonie".

Konkurs miał na celu popularyzację poezji dla dzieci, kształtowanie wrażliwości na piękno słowa żywego oraz uczenie rywalizacji w przyjaznaj atmosferze. Jego organizatorem była Spółdzielnia oraz Filia Biblioteki nr1 w Szamotułach.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Nina Nowak i Tadeusz Frąckowiak z klasy 2a, przygotowani przez p. Ilonę Nowak oraz Gabriel Świniarski z klasy 3c, przygotowany przez p. Anetę Paczkowską.

Duży sukces odniosła Nina Nowak, która recytowała wiersz Rafała Lasoty pt. ,,Świat w telefonie". Jury doceniło wspaniałą prezentację Niny - uczennica zajęła w konkursie I miejsce. Brawo!

Serdecznie gratulujemy Ninie oraz pozostałym uczestnikom konkursu.

Życzymy Wam dalszych sukcesów w recytatorskich zmaganiach!

A.T.