DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE 3D

Szacunek, miłość, życiowa mądrość stanowiły wyraz uznania uczniów klasy 3 d, którzy 25 stycznia 2023r. przygotowali pod opieką wychowawczyni D. Pawłowskiej, występ z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Podczas tej niezwykłej uroczystości podkreślali szczególną rolę przypisywaną  tylko Dziadkom.  Na  przygotowany program artystyczny składały się m.in. okolicznościowe wiersze i piosenki. Scenka rodzajowa z udziałem aktorów „trzech pokoleń” stanowiła treść zawierającą naukę dedykowaną  młodemu pokoleniu, ale i humor.

Młodzi artyści swoim występem wyrazili wdzięczność za chwile spędzone z dziadkami, aby stały się one wyrazem ich oczekiwań, pełne radości.

Rozmowom, podczas przygotowanego przez rodziców słodkiego poczęstunku w gronie wnuków, towarzyszyła niepowtarzalna, ciepła i miła atmosfera.

Dorota Pawłowska