KOCHANE BABCIE I DZIADKÓW WITAMY... KTO? TRZECIA B!

No wreszcie covid odpuścił… . Możemy zaprosić do szkoły nasze babcie i dziadków.

Przygotowania trwały od pierwszych dni stycznia … występ… upominki … .

Nareszcie nadszedł ten dzień, 19 stycznia (czwartek). Wszystko już przygotowane i zapięte na ostatni guzik. Wszyscy gotowi – rodzice, uczniowie i pani.

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwie inscenizacje, parę piosenek, 3 układy taneczne i prezent - kalendarz. Dziadkowie z uśmiechem na twarzach i z zapartym tchem oglądali nasze występy. Były brawa, błyski fleszów i podziękowania. Po części artystycznej mamy czekały w stołówce na dostojnych gości, serwując kawę i przepyszne ciasto.
     Przy rozmowach czas szybko minął i nadszedł czas powrotu do domu. Na długo w pamięci pozostanie radość ze spotkania z bliskimi i zadowolenie z możliwości zaprezentowania przez dzieci różnorodnych umiejętności.

Maria Fojut