BALIK KARNAWAŁOWY W 3B

Na początku stycznia, a dokładnie 12, zgodnie ze zwyczajami karnawałowymi, dzieci z klasy 3b uczestniczyły w balu przebierańców.

Rodzice przygotowali salę, która była przepięknie udekorowana, a także oprawę muzyczną (łącznie ze światłami).

Większość osób na początku spotkania zaprezentowała ciekawe stroje, specjalnie przygotowane na tę okazję. Przy różnorodnej muzyce wszyscy się świetnie bawili. Przerywnikami były konkursy i zabawy, podczas których należało się popisać pomysłowością, szybkością, refleksem, a nawet kondycją fizyczną.

Oczywiście nie mogło zabraknąć posiłku, dzięki któremu regenerowano siły. Był to też moment na wymianę swoich spostrzeżeń i wrażeń.

Na zakończenie wybrano króla i królową balu 2023.

Maria Fojut