Sukces chórzystów z szamotulskiej Jedynki

W dniu 27 października 2022 roku odbył się X Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej. Nie mogło w nim zabraknąć wokalnych talentów z SP1.

Na scenie zaprezentowali się Dawid Jandy, który zaśpiewał "Rotę" oraz chórzyści ( w składzie Maja Borowiak, Aleksandra Grzegorzewska, Dawid Jandy, Radosław Nikielski, Amelia Mikołajczak, Joanna Kiełpińska, Oliwia Nowicka, Roma Nowak, Blanka Majchrzak, Nikola Szulc, Maja Boratyńska) ze swoim wykonaniem "Marszu Pierwszej Brygady". Obu występom towarzyszył akompaniament pani Natalii Jędrzejczak, opiekunki szkolnego chóru.

Jurorom szczególnie spodobał się występ całego zespołu, za który utalentowana młodzież "Jedynki" otrzymała trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

E. Peraj