POŻEGNANIE LATA

W piękny, upalny, wrześniowy dzień, a dokładnie 10 września, wybraliśmy się na zaproszenie rodziców Oliwki do Gałowa.

Po drodze obserwowaliśmy przyrodę i podziwialiśmy pałac w Gałowie. Poznaliśmy kilka ciekawostek na temat tej miejscowości.

Po dotarciu na miejsce czekały na nas różne atrakcje: sportowe, rekreacyjne i kulinarne.

Spotkaliśmy się też z naszym dawnym kolegą - Kubą, którego oficjalnie pożegnaliśmy. Następnie rywalizowaliśmy pod okiem pana

Mateusza, pokonując tor przeszkód. Graliśmy także w „Dwa ognie” i  uczestniczyliśmy w przeróżnych zabawach.

Najważniejszym punktem sportowych zmagań był mecz piłki nożnej z udziałem wszystkich uczestników spotkania, czyli rodziców i dzieci.

Na zakończenie objadaliśmy się pyszną kiełbaską z ogniska.

Już zmierzchało, gdy pełni wrażeń żegnaliśmy gospodarzy spotkania i wraz z rodzicami wracaliśmy do domu.

Uczniowie klasy 2 b

i wychowawczyni Maria Fojut