Pożegnanie roku szkolnego z alpakami

Mijający rok szkolny 2020/2021 nie obfitował w okazje do spotkań klasowych, dlatego uczniowie klasy 5a  postanowili nadrobić zaległości towarzyskie.  Wzmacnianie  więzi koleżeńskich odbyło się w  piękne, sobotnie popołudnie w zagrodzie Oto Alpaka państwa Lewandowskich       w Otorowie.

Zabawa była pyszna!  Najwięcej emocji wzbudziło przebywanie z uroczymi, sympatycznymi "rezydentami" zagrody - alpakami, o których można było dowiedzieć się wielu ciekawych informacji serwowanych przez przemiłą właścicielkę zagrody, panią Natalię. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty plastyczne, w których za główne tworzywo służyła  alpacza wełna. Był również czas na gry       i zabawy zespołowe, takie jak skoki w workach i  przeciąganie liny. Zwieńczeniem imprezy było ognisko, a jak wiadomo, to przy ognisku właśnie rozmowa toczy się najlepiej.

Uczniowie klasy 5a wraz z wychowawczynią p. Eweliną Peraj bardzo serdecznie dziękują państwu Lewandowskim za wspaniałą gościnę w Oto Alpaka. Jesteśmy pewni, że do Was wrócimy.

E. Peraj