Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » Konkurs - Kremówka

Konkurs - Kremówka

Wszystkie klasy brały udział w konkursie na najsmaczniejszą „papieską kremówkę”.

Wyniki konkursu Kremówka

Komisja w składzie:

Przewodnicząca: Pani Dyrektor Renata Teresiak

Pani Urszula Burman

Próbował kremówki również nasz Pan Dyrektor Wojciech Kaczmarek.

Po burzliwej, „ słodkiej” dyskusji  Komisja przyznała miejsca:

I miejsce: klasa IV d- P. Kahl

II miejsce: IV c-P. Grzegorzewska

III miejsce: klasa V e- Patrycja Kaszkowiak, Marta Dyzert, Julia Netter, Martyna Skorlińska

Wyróżnienia otrzymali:

Klasa III e- P. M. Łączkowska

Klasa III b- P. Szymkowiak

Klasa I c- P. Walaszczyk

Klasa O d- P. Książek

Gratulujemy!!!

Ciekawostki: Początkowo niektóre klasy miały problem: „ Kto upiecze placek dla ich klasy?”. Efekt końcowy: Nie było klasy, która nie jadła w dniu 25 kwietnia kremówek. Brawo! Niektóre klasy wystawiły do konkursu po 3 placki-bo piekły 3 różne osoby, zatem wzrosła liczba kawałków do próbowania, współczuję Komisji. Tak naprawdę, to wszyscy wygraliśmy- bo wszyscy mogliśmy zjeść kawałek ciasta w innej niż zwykle atmosferze, być bliżej Wielkiego Polaka-Jana Pawła II.

Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji projektu  Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Rodzicom no i przede wszystkim Wam Drodzy Uczniowie. Bez Was ten projekt nie miałby sensu.

Alicja Kęsy