XXII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

14 marca 2024r. W szamotulskim kinie Halszka odbył się XXII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych o statuetkę Czarnej Księżniczki. Do konkursu zgłosiło się sześć zespołów teatralnych z okolicznych szkół podstawowych. Wszyscy artyści godnie reprezentowali swoje szkoły. Każda szkoła była doskonale przygotowana. Jednak ku naszemu zdumnieniu najlepszym zespołem teatralnym, zdaniem jurorów, okazała się nasza grupa teatralna SPONTAN i to właśnie my wywalczyliśmy dla naszej szkoły statuetkę Czarnej Księżniczki. Za przedstawienie pt. : „Jest taki kwiat…” wyreżyserowany przez panią Ilonę Nowak i panią Milenę Walkowską zdobyliśmy Grand Prix oraz statuetkę Czarnej Księżniczki. Panie reżyserki zaś otrzymały zań nagrodę reżyserską. Ponadto nagrodę za najlepszą kreację aktorską zdobyła Michalina Pankowska za rolę królewny. Jesteśmy dumni, że nasze starania zostały docenione. Z pewnością jeszcze nieraz weźmiemy udział w podobnych konkursach.

Więcej informacji na stronie: https://szok.info.pl/aktualnosci/czarna-ksiezniczka-wyniki-14032024.html