Jesteś tu: » Obszar nr 5 Pozalekcjne zajęcia sportowe » Szkolny turniej siatkówki

Szkolny turniej piłki siatkowej dziewcząt klas V- VI

W dniu kobiet 8 marca w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej dla uczennic z klas piątych oraz szóstych. Dziewczęta mogły wystawić drużynę z jednej klasy lub połączyć siły i zagrać w zespole z koleżankami z innych klas.

Turniej wygrała bezapelacyjnie klasa Ve. W finale pokonała klasę VIa. Trzecie miejsce zajęła drużyna z klasy Va.

Mecze toczyły się w przyjaznej atmosferze w duchu” fair play” Dziewczęta walczyły ambitnie i z dużym poświęceniem.

Formuła turnieju sprawdziła się, dziewczyny wyraziły chęć rozegrania kolejnych zawodów w najbliższym czasie.

Turniej ten był kolejną imprezą organizowaną przez nauczycieli wychowania fizycznego dla uczniów naszej szkoły.

Wcześniej w Andrzejki odbył się turniej piłki nożnej chłopców dla klas IV –VI.

Klasyfikacja końcowa turnieju :

I miejsce klasa VIb

II miejsce klasa VIa

III miejsce klasa Va

W kwietniu planujemy zorganizować na nowym boisku turniej piłki koszykowej dziewcząt oraz chłopców.

W maju odbędzie się międzyszkolny turniej piłki nożnej, koszykowej oraz siatkowej.