PROJEKT MASKOTKI SZKOLNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SZAMOTUŁACH

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs PROJEKT MASKOTKI SZKOLNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SZAMOTUŁACH.
CELE KONKURSU:
- wzmocnienie więzi ze środowiskiem szkoły
- zachęcenie do prezentacji swoich umiejętności plastycznych
- rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych
KONKURS JEST SKIEROWANY DLA UCZNIÓW KLAS 1-8.
REGULAMIN KONKURSU:
- w pracy należy przedstawić projekt maskotki oraz jej kolorystykę uwzględniając jej wygląd z przodu i z tyłu
- w projekcie powinny być widoczne symbole, napisy, barwy lub inne elementy wskazujące na to, że jest to maskotka Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach
- każdy uczestnik może przedstawić tylko jedną pracę konkursową
- technika wykonania jest dowolna (NIE GRAFIKA KOMPUTEROWA)
- format A4
- pracę należy oddawać od 2.11.2022 do 9.12.2023r. pani Magdalenie Wargule lub pani Milenie Świerc (opiekunki SU) albo pani Hannie Szelejak (nauczycielce plastyki)
Na odwrocie pracy należy podać imię i nazwisko oraz klasę.
Oceniany będzie oryginalny pomysł, zwrócenie uwagi na nawiązanie symboliki (np. barwy, napisy).
Ogłoszenie wyników 21.12.2022r.
ZWYCIĘSKI PROJEKT MA SZANSĘ NA REALIZACJĘ I STANIE SIĘ JEDNYM Z SYMBOLI NASZEJ SZKOŁY.
Przewidziane nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.