Powiatowe oraz Wojewódzkie zawody pływackie

Powiatowe zawody pływackie

W dniu 26.02. 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu. Szkoła Podstawowa Nr1 wystawiła reprezentację składającą się z 6 uczniów. Trzech zawodników zdobyło medale: srebrne, brązowe oraz złote.

Wszyscy medaliści zawodów Powiatowych pojadą 14 marca jako reprezentacja Powiatu Szamotulskiego do Chodzieży na zawody wojewódzkie.

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Pływaniu w Ramach Współzawodnictwa Gmin w 2014 roku.

W dniu 14.03.2014 roku najlepsi pływacy z naszej szkoły reprezentowali Powiat Szamotulski na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Pływaniu.

Na zawody pojechali uczniowie, którzy w swojej kategorii wiekowej na zawodach powiatowych zdobyli medale.

Mimo dużej konkurencji – (startowało ok.30 powiatów) zdobywali miejsca punktowane do ogólnej klasyfikacji Powiatów Województwa Wielkopolskiego.