Konkurs na ,,Najciekawszą kartkę świąteczną’’ 2020

.

Co roku w naszej szkole, od przeszło trzydziestu lat, jest tradycyjnie organizowany konkurs na kartę świąteczną. Zawsze był połączony z wystawą i sprzedażą. Ten rok jest inny. Nie chcieliśmy jednak przerwać tradycji, konkurs został przeniesiony do świata wirtualnego. Ze sprzedaży z przyczyn oczywistych musieliśmy zrezygnować. Jak co roku konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych, dla klas 1-3 i dla klas 4-8. Nagrody dla zwycięzców, pod kierownictwem pani Anny Turskiej, przygotowała Rada Rodziców. Lista uczniów nagrodzonych i wyróżnionych została przedstawiona w ogłoszeniach librusa. Przebiegiem i organizacją zajmowały się panie Hanna Szelejak i Dorota Pawłowska. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.

Przedstawiamy najciekawsze prace.

Hanna Szelejak