XV NIETYPOWY RAJD MIKOŁAJKOWY

XV NIETYPOWY RAJD MIKOŁAJKOWY

w dniach od 5 do 21 XII 2020

Cele rajdu:

- promocja zdrowego stylu życia i czynnych form wypoczynku,

- popularyzacja zdobywania odznak regionalnych i turystyki kwalifikowanej,

Organizatorzy:

Oddział PTTK w Szamotułach

przy wsparciu samorządów:

Powiatu Szamotulskiego, Miasta i Gminy Ostroróg

oraz Miasta i Gminy Pniewy.

Warunki uczestnictwa:

1. Rajd odbędzie się w dniach od 5 do 21 grudnia 2020 roku

2. Rajd ma charakter indywidualny i polega na odbyciu samodzielnych spacerów i udziale w co najmniej jednym konkursie.

3. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a warunkiem jego zaliczenia jest odbycie min. jednego spaceru lub wycieczki indywidualnej (lub w gronie rodzinnym) i przesłanie potwierdzenia w terminie do dnia 24 grudnia 2020 r. na adres mailowy: poczta@szamotuly.pttk.pl

Prawa i obowiązki uczestników:

1. W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają dla wszystkich:

- pamiątkowy znaczek rajdowy i naklejkę,

- dyplom uczestnictwa,

- nagrody w konkursach,

- puchar dla najaktywniejszej turystycznie szkoły.

WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA I NAGRODY BEDĄ ROZESŁANE POCZTĄ

2. Od uczestników organizatorzy oczekują:

- dobrego humoru i wesołej zabawy,

- przebycia opracowanej przez siebie trasy i przesłania potwierdzenia,

Przewidziane konkursy

W trakcie rajdu proponujemy następujące konkursy (w różnych kategoriach wiekowych):

1) na zdjęcie z samodzielnego spaceru na świeżym powietrzu,

2) na swoje selfie w mikołajkowej czapce i ze świątecznym uśmiechem,

3) na zdjęcie najładniejszej świątecznej choinki z samodzielnie wykonanymi ozdobami,

4) na projekt samodzielnie wykonanej kartki świątecznej,

5) na projekt znaczka XVI Rajdu Mikołajkowego.

6) na amatorskie wykonanie piosenki – preferowane piosenki tematycznie związane z patronem rajdu i okresem świątecznym. (maksymalna długość przesłanego nagrania to 3 min.),

Postanowienia końcowe:

1. Uzyskane w trakcie imprezy dane osobowe uczestników rajdu podlegają ochronie prawnej

i będą wykorzystywane tylko w związku z działalnością statutową PTTK.

2. Ostateczna interpretacja regulaminu rajdu należy do organizatorów.

ZAPRASZAMY!

Klauzula informacyjna XV Rajdu Mikołajkowego

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej także RODO) informujemy, iż:

1. Administratorem danych osobowych uczestników podanych w karcie zgłoszenia jest Oddział PTTK

w Szamotułach zwany dalej "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres:

64-500 Szamotuły, Rynek 10, adres e-mail : poczta@szamotuly.pttk.pl

2. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest podpisanie karty zgłoszenia XV Rajdu Mikołajkowego.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją XV Rajdu Mikołajkowego oraz do podjęcia niezbędnych działań przed realizacją rajdu oraz po, w tym: udostępnienie zdjęć na stronie internetowej oraz fanpage Oddziału, a także na łamach prasy lokalnej oraz w wydawnictwach Oddziału PTTK

w Szamotułach.

4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że podjęcię działań przed realizacją rajdu nie będzie możliwe.

5. Dane osobowe będą przechowywane do czasu rozliczenia się z otrzymanych dotacji (planowany termin rozliczenia to 31 grudnia 2020 rok), przy czym lista zawierająca imiona i nazwiska uczestników Rajdu będzie przechowywana przez okres 3 lat (do 31 grudnia 2023 roku).

6. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

7. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, oraz ograniczenia przetwarzania danych.

8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.