Wyniki konkursu fotograficznego „Z czytaniem mi do twarzy” [4.12.2014]

Dostarczone zdjęcia przez uczniów klas 0-6 na konkurs ogłoszony przez bibliotekę szkolną przedstawiały miłość do książek i pasję czytania w różnej formie i w różnych miejscach. W konkursie wzięło udział 17 osób. Oto lista nagrodzonych:

KATEGORIA I: KLASY 0-3

I MIEJSCE -  Adam Kuzara   kl.1a  -„Cała rodzina czyta”

II MIEJSCE – Jagoda Nowaczyk   kl. 2c – „Czytam z kotem”

Maja Jędrzejczak   kl.2c – „Piżamowe czytanie”

Łucja Kustarz   kl.2c – „Poczytaj mi siostro”

III MIEJSCE – Oskar Adamczak   kl. 1d – „Nie da się ukryć, że czytam w Szamotułach”

Oliwia Jaskorzyńska   kl.1a – „Czytaj książki, są dla każdego”

WYRÓŻNIENIA – Gracjan Pikusa    kl.2c – „Lubię czytać w samotności”

Dorota Kukawka  kl.1e – „Popołudniowy relaks”

Kacper Szuflak     kl.1g – „Czy na ławce czy na trawce, uczę się czytać, to jest łatwe”

KATEGORIA II: KLASY 4-6

I MIEJCSE – Marta Krupecka   kl.5c – „Czytanie pod ochroną”

II MIEJSCE – Olga Szaniawska  kl.5a – „Gdy czytam przyroda mnie słucha”

III MIEJSCE – Kajetan Wajs       kl.4c – „Książki można czytać w każdym miejscu”

Pozostali uczestnicy: Patrycja Szuflak kl. 0b; Natalia Jaskuła kl. 1e; Emilia Dekiert kl. 1f; Magdalena Walaszczyk kl. 2a; Alicja Przewoźna kl.3b.

Razem: 0b – 1; 1a – 2; 1d – 1; 1e – 2; 1f – 1; 1g – 1; 2c – 5; 3b – 1; 4c – 1; 5a – 1; 5c – 1.