JEST TAKI DZIEŃ, BARDZO CIEPŁY, CHOĆ GRUDNIOWY...

Czwartek był wyjątkowym, uroczystym i bardzo miłym dniem w naszej szkole, ponieważ w klasach odbyły się wigilijne spotkania.

Wszyscy przyszli do szkoły w odświętnych strojach, składali sobie  życzenia przy melodii kolęd i pastorałek. Następnie, przy pięknie ustrojonym na tę okazję stole,  dzieci częstowały się świątecznymi przysmakami. Pod choinką każdy znalazł dla siebie prezent. Niektórych odwiedził osobiście sam Gwiazdor, wtedy emocji było co niemiara.

Uczniowie klas 1-4 obejrzeli też jasełka  w wykonaniu uczniów z klasy 2c, przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni, p. Alicji Kęsy. Pięknym akcentem było zaśpiewanie przez dzieci tej samej kolędy w języku polskim i ukraińskim.

Wesołych Świąt dla wszystkich! Szczęścia, zdrowia i pokoju w 2023 roku!

Do zobaczenia po przerwie świątecznej:)

Agnieszka Tyl

Fot. Wychowawcy klas