Pożegnanie klas ósmych

25 czerwca 2021 r. po raz ostatni przekroczyli progi szamotulskiej "Jedynki" tegoroczni ósmoklasiści. Młodzi ludzie, żegnani przez pana dyrektora Wojciecha Kaczmarka oraz wychowawców, usłyszeli wiele ciepłych i ważnych słów.

Dołączając się do życzeń dalszego rozwoju i spełniania marzeń w każdej płaszczyźnie życia, zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów zaprezentowanych podczas oficjalnego pożegania w szkolnej sali gimnastycznej. Wśród nich znajdują się : piękne przesłanie od uczniów klas siódmych przygotowanych pod okiem p. Magdaleny Bety, p. Mileny Świerc i p. Magdaleny Warguły oraz ostatni spacer po szkolnych korytarzach wraz z uczennicami klas piątych i siódmych oraz p. Eweliną Peraj.

Szerokiej drogi, Kochani!!!

Ewelina Peraj