Jesteś tu: » Strona główna » Rada Rodziców » KONTO BANKOWE - RADA RODZICÓW - AKTUALIZACJA wrzesień 2019 r.

KONTO BANKOWE - RADA RODZICÓW - AKTUALIZACJA wrzesień 2019 r.

Informujemy, iż nie ma możliwości wpłaty składki na RR w formie gotówkowej w sekretariacie. Najdogodniejszą formą wpłaty jest wpłata bezpośrednio na rachunek RR (w tytule wpłaty należy wpisać SKŁADKA, imię i nazwisko ucznia oraz oznaczenie klasy).

Dopuszczalna jest również wpłata gotówkowa u skarbnika klasowego, który zebraną kwotę wpłaci na rachunek RR. (w tytule wpłaty skarbnik wpisuje SKŁADKA i oznaczenie klasy, a listę wpłacających przekazuje Radzie Rodziców).

Składka na rok 2019/2020 wynosi 30zł i ma charakter dobrowolny.

Możliwa jest wpłata kwoty niższej lub wyższej niż wysokość umówionej składki rocznej.

Każda wpłata ma ogromne znaczenie dla planowanych przez Radę Rodziców działań na rzecz Szkoły, przynoszących korzyści dla uczniów.

Aktualny nr rachunku bankowego to:

RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

UL. STASZICA 1

64-500 SZAMOTUŁY

PKO BP SA Oddział 1 w Szamotułach

20 10204128 0000 1402 0130 7768

W imieniu wszystkich uczniów serdecznie dziękujemy za wsparcie.