Jesteś tu: » Strona główna » Rada Rodziców » MINI INFORMATOR DLA RODZICÓW

MINI INFORMATOR DLA RODZICÓW

• Radę Rodziców tworzą przedstawiciele rad klasowych.
  • Wszelkie ważne dla Was kwestie dotyczące życia szkoły omówcie na zebraniu klasowym.
  • Wyznaczcie jednego przedstawiciela, który będzie reprezentował Wasze stanowisko na Radzie Rodziców.
  • Dopilnujcie, aby przedstawiciel Waszej klasy był obecny na zebraniach Rady Rodziców.
  • Utrzymujcie kontakt z przedstawicielem Waszej klasy. Przekazujcie mu wszelkie uwagi, sugestie i propozycje, aby mógł je wygłosić na zebraniach Rady Rodziców.
  • Na zebraniach klasowych oczekujcie informacji od przedstawiciela Waszej klasy odnośnie ustaleń zapadających na zebraniach Rady Rodziców.
  • Zebrania Rady Rodziców mają charakter otwarty - serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.
BEZ WSPARCIA FINANSOWEGO NIE ZADBAMY O POTRZEBY NASZYCH DZIECI - WESPRZYJ DZIAŁANIA RADY RODZICÓW - KONTO BANKOWE