Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » SMACZNIE, ZDROWO, ESTETYCZNIE I Z SERCEM

SMACZNIE, ZDROWO, ESTETYCZNIE I Z SERCEM

Uczniowie klasy 2 b wiedzą, co to znaczy zdrowe odżywianie. Sami potrafią taki posiłek przygotować, dobierając odpowiednie składniki. Zdają sobie sprawę, że jemy także oczami, więc kanapki, które przygotowywali powinny były pomysłowe i estetyczne. Wyglądały jak małe dzieła sztuki.

Dbałość o zdrowie nasze i innych to również temat spotkania z jednym z klasowych rodziców, który wyjaśniał jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia oraz kogo i w jaki sposób powiadomić. Następnie dzieci uczyły się  udzielać pierwszej pomocy pod okiem fachowca.

Wszyscy z przejęciem i zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania, zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności, które oby nie były im potrzebne.

Maria Fojut