Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » Andrzejki w klasie 3a

Andrzejki w klasie 3a

Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze”

Autor nieznany

Wieczór andrzejkowy dla każdego z nas jest magiczny. Skrywa bowiem w sobie moc odpowiedzi na wiele pytań, które sobie zadajemy.

30 listopada uczniowie z klasy 3a mieli okazje poznać swoją przyszłość. Tego dnia poznaliśmy andrzejkową historię oraz tradycje. Następnie wszyscy mieli okazję poznać imię swojej przyszłej miłości, dowiedzieć się co czeka ich w najbliższej przyszłości, kto pierwszy wyfrunie z domu rodzinnego ze swoją miłością. Wróżb było wiele, emocji bez liku. Były tańce, smakołyki i inne zabawy.

Był to dzień pełen radości. Na kolejny czarodziejski wieczór trzeba czekać cały rok.

Milena Świerc