Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » 3c z wizytą w zakładzie fryzjerskim dla psów

3c z wizytą w zakładzie fryzjerskim dla psów

9 listopada klasa 3c odwiedziła zakład fryzjerski dla psów,

który znajduje się w Szamotułach. Prowadzi go p. Sandra Kustarz. Naszą liczną grupę przyjęła z uśmiechem, opowiadając o swojej pracy, którą bardzo lubi.

Dzieci miały okazję zobaczyć obcinanie  pazurków i wykonanie nowej psiej  fryzury. Pani Sandra  zademonstrowała różne przybory, które są jej potrzebne w codziennej pracy. Ciekawostką były specjalne szczotki, grzebienie, nożyczki a nawet suszarka. W zakładzie tym można wykąpać psa i wykonać zabiegi kosmetyczne u  innych zwierząt. Dziewczynki podziwiały zimowe stroje dla psów, specjalne maskotki, szampony i emulsje. Chłopcy skupili się na oglądaniu pucharów, które są własnością  właścicielki zakładu, a raczej jej psów. Puchary zostały zdobyte na różnych pokazach.Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały słodki poczęstunek, a my zrewanżowaliśmy się dużymi brawami i podziękowaniem. Życzymy pani Sandrze dużo satysfakcji z wykonywanej pracy.

wych. Barbara Smolińska