Casting do spektaklu "Sekret"

,

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 6-8 do wzięcia udziału w Castingu do spektaklu "Sekret", który odbędzie się w naszej szkole 19 października (poniedziałek) o godz 13:25.
Casting będzie prowadził Pan Grzegorz Jach, który jest reżyserem oraz organizatorem Przystanku PaT.
PaT to skrót od nazwy programu „Profilaktyka a Ty”.
W programie znajdzie miejsce każdy, komu bliska jest myśl humanistyczna. Wartością tej inicjatywy są ludzie, którzy chcą działać dla drugiego człowieka. W zeszłym roku nasi uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć w III Edycji Tygodnia Profilaktyki oraz w I Regionalny Przystanku Profilaktycznym PaT w Szamotułach. Spektakl da nam możliwość przynależności do społeczności PaT.

PaT to program:

mody na życie bez uzależnień;
profilaktyki rówieśniczej;
dobrych wiadomości, a nie protestów;
zaproszeń, a nie wykluczeń;
braku stygmatyzacji młodzieży wykluczonej lub środowiskowo marginalizowanej;
bez nagród i działania za coś;
nie robienia co się chce ale odpowiedzialności za siebie i innych.

Jeśli uczeń przejdzie przez Casting i dostanie rolę w dniach 20-22 będzie brał udział w próbach do spektaklu oraz będzie zwolniony z lekcji. Podczas tych dni każdy dostanie ciepły posiłek. Wszystko odbywać się będzie na sali gimnastycznej uwzględniając wszystkie zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia w związku z koronawirusem. W czwartek (22.10) o godz 17:30 oraz w piątek (23.10) 10:00 odbędzie się występ i podsumowanie w Kinie Halszka.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Cecylia Cembrowicz - Til